Instant HPW 450 gram

Nowy Instant HPW 450 gram Zobacz większe

Instant HPW 450 gram

Nowy produkt

10 Przedmioty

60,00 zł

Więcej informacji
Instant HPW
450 gram
 
Szybki i łatwy sposób przygotowania jednego z najbardziej popularnych planów żywieniowych HPW oczywiście w możliwie najtańszy i najbardziej efektywny sposób ! 
Wasze lotopałanki pokochają waniliowy smak INSTANT HPW. Oferowany proszek zgodnie z etykietą producenta, zawiera wszystkie niezbędne składniki wchodzące w skład oryginalnej diety HPW. Miód, jaja, oryginalny ZooPro High Protein ( TAŃSZY i zdecydowanie bardziej efektywniejszy odpowiednik Wombaroo ), pyłek pszczeli, olej lniany, kwasy Omega 3 i 6. Pełny spis składników znajdziesz na stronie producenta, klikając tutaj 
 
Specjalna formuła opracowana przez personel Exotic Nutrition oferuje nam oto produkt jakim jest Instant HPW
Decydując się na zakup Instant HPW unikniecie Państwo całego tego bałaganu towarzyszącemu tworzeniu miksów we własnym zakresie. Nie wspominając już o tym ILE PIENIĘDZY zaoszczędzicie nie musząc kupować każdego ze składników osobno. 
Nie wszystkie składniki oryginalnej diety HPW są dostępne w polskich sklepach, a więc po co utrudniać sobie życie skoro można kupić produkty typu "all in one"
 
Jak przygotować porcję Instant HPW ?
To proste ! 
Mieszankę Instant HPW rozrabiamy z wodą mineralną i ... gotowe. 
Czy to tyle ? Żadnego bałaganu ani nic ? 
Przy przygotowaniu Instant HPW będzie towarzyszył ten sam bałagan co przy przygotowaniu shake'a dla sportowców.
Jakby tego było mało - przygotowaną przez nas mieszankę możemy rozdzielić na mniejsze porcje,  zamrozić i trzymać w zamrażarce nawet do roku czasu ! Producent jak i my dajemy na to pełną gwarancję 

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: