Kenia Bug Trip

Kenia Bug Trip

Nowy produkt

12 Przedmioty

1 000,00 zł

Więcej informacji

Mam nadzieję, że mój krótki film się Państwu spodobał.

Jako jedyna osoba w całej Europie, oferuję Państwu możliwość wyjazdu na najbardziej niekonwencjonalną wycieczkę jaką moglibyście sobie wymarzyć.
Łapanie owadów pod afrykańskim niebem.

Jak wygląda nasz wyjazd ?
Akceptuję wyjazd jedynie z grupą 6 osobową. W zależności od tego na co zgodzi się grupa w trakcie organizowania wyprawy, nasz wyjazd będzie trwał od 7 do 14 dni.
Po przylocie do Kenii, wszyscy zostaną przetransportowani z lotniska ( Nairobi / Mombasa ) w miejsce zbiórki i w ciągu kolejnych 12 godzin wyruszymy na poszukiwanie owadów.

Mamy do zaoferowania Państwu kilka wybranych i sprawdzonych przeze mnie lokalizacji. Między innymi :
- Shimba Hills
- Malindi
- Arabuko forest
- Voi
- Taita hills
- Tsavo
Alternatywnie, jest możliwość zorganizowania wyjazdu również na obszar :
- Masai mara
- Kakamega forest
- Nakuru
- Mount Kenya
- Mount Kilimanjaro
Wszystko w zależności od czasu jakim będzie dysponować każdy z uczestników.


Każda wyprawa organizowana przeze mnie jest INNA. Nigdy nie pojadą Państwo ze mną w to samo miejsce, dlatego że sam chcę eksplorować nowe obszary w których dotąd nie byłem. Zapewniam że będzie to wyjazd nie do podrobienia i żadne biuro podroży nie jest w stanie tego Państwu zaoferować.

W kwestii samego łapania i polowania na owady :

Polujemy jedynie na obszarach gdzie jest to dozwolone. Jedziemy jedynie na obszary, które sam już zwiedziłem i w oparciu o pomoc licencjonowanych lokalnych przewodników, wiem że jesteśmy w 100 % bezpieczni i możemy się w pełni oddać naszemu hobby.
Wyjazd uwzględnia 3 x nocne polowania w wybranych strefach. Wszystko będziemy ustalać wspólnie i w oparciu o porozumienie pomiędzy wszystkimi uczestnikami wyjazdu. Jeżeli ktoś będzie się bał nocnego polowania – może zostać w hotelu, lodge'u bądź namiocie. Albo po prostu zjedzą go lwy :)

Wszystkie detale oraz propozycje związane z lokacjami do których możemy Państwa zabrać oraz pełen kosztorys otrzymają Państwo drogą mailową.


Poza aktywnościami związanymi stricte z owadziarskim hobby mogę również zaproponować Państwu 

- Dolphin safari - wyjazd na wyspę Wasini celem oglądania delfinów w ich naturalnym środowisku, wyjazd uwzględnia możliwość nurkowania na rafie 

- Big Five - przelot samolotem pod północno-zachodnią granicę Kenii oraz Tanzanii, celem obejrzenia największych afrykańskich zwierząt w ich naturalnym środowisku - park narodowy Masai Mara

- Karmienie dzikich zwierząt nocą - nie każdy ma okazję w całym swoim życiu zobaczyć co dzieje się na afrykańskiej sawannie. Zabiorę Państwa i umożliwię Wam oglądania widowiska jakim jest pożywianie się lwów i lampartów nocą.

- Znudzony lądem ? Żaden problem. Wędki w dłoń i wyruszymy na połowy. Cel - Marlin

Jest mnóstwo rzeczy, które będziecie mogli robić jeżeli zdecydujecie się odpocząć od robactwa. Wszystko do ustalenia i wg. Waszego życzenia. 

Cena wyjazdu obejmuje :

  • hotele wraz z wyżywieniem

  • transfer z lotniska oraz na lotnisko

  • wejście do parków oraz rezerwatów narodowych

  • przejazdy pomiędzy lokacjami na których będą się odbywać nasze poszukiwania owadów

  • opiekę lokalnych przewodników oraz konserwatorów parków I rezerwatów

  • 1 dzień w parku narodowym Tsavo

Cena nie obejmuje :

  • ubezpieczenia podróżnego, które przed rozpoczęciem wycieczki powinien okazać każdy uczestnik

  • wizy do Kenii

  • dodatkowych biletów wstępu w przypadku skorzystania z innych atrakcji fakultatywnych

  • przelotu do Kenii. Spotykamy się na miejscu w wyznaczonym terminie.

Płatność :

Kwota podana w ogłoszeniu dotyczy jedynie rezerwacji miejsca. Uiszczenie opłaty jest równoznaczne z zamówieniem I opłaceniem miejsca podczas wyjazdu.

Całkowity koszt podróży jest ustalany po zebraniu pełnej 6 osobowej grupy uczestników. Koszt całkowity uzależniony jest od lokacji w które uczestnicy wyjazdu chcieliby wyruszyć I na których chcieliby się skoncentrować.

Przed dokonaniem opłaty rezerwacyjnej, proszę o kontakt mailowy : kontakt@exo-factory.pl celem zapoznania się z przewidywanym planem nadchodzącego wyjazdu.

Od organizatora :

Wyjazdy organizowane przeze mnie oparte są przede wszystkim o PASJĘ z jaką to właśnie wyruszam na każdą kolejną wyprawę w poszukiwaniu rzadkich owadów.
Moim celem jest zabranie Państwa w miejsca w których razem ze mną będziecie mogli  znaleźć upragnione okazy niespotykanych nigdzie indziej owadów. Uczestnictwo w moich wyjazdach ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej .

DO ZOBACZENIA !

30 innych produktów w tej samej kategorii: